איך פילאטיס יכול לעזור לעובדים בחברה?

העניקו לעובדים הפוגה של שעה או שעתיים בשבוע לטובת שיעורי פילאטיס מזרן בחברה.

עובדים שעושים פעילות פיזית בעבודה הם בריאים יותר, אקטיביים, אנרגטיים, מפוקסים, משיגים מטרות ומלאי שמחה.

היתרונות הבולטים להם יזכו העובדים לאחר שיעור פילאטיס:

ריכוז

נשימות עמוקות מזרימות כמות גדולה יותר של חמצן לכל תאי הגוף וע"י זאת העירנות והאנרגיה הופכות להיות מוגברות.

בריאות

הגדלת נפח הריאות באמצעות נשימות עמוקות ובריאות. הקטנת הצריכה במערכת הסימפתטית. פיתוח יכולות של כוח, גמישות, קאורדינציה, יציבה ושיווי משקל.

אקטיביות

אחרי כל כך הרבה שנים בתפקיד מסויים, קיימת שחיקה פיזית ומנטלית. הפעילות הגופנית מדגימה שגם כשקשה ומעייף לא צריך לרדת מהיעד אלא אולי דווקא לעשות אחרת - בכך לומדים לשמר את הדינמיות הגופנית והמחשבתית.

שמחה

פעילות גופנית תוך כדי התמקדות בנשימה מפתחת הרגלים פרא-סימפתטים בחיי היומיום

אנרגיה

לחולל תהליכים פיזיולוגיים של הפרשת חומרים ממריצים והגברה של תהליכים חיוניים. נשימה מסייעת למגר לחץ נפשי (אשר משפיע על ירידת האנרגיה).

השגת יעדים

עובדים שיבצעו פעילות גופנית יהיו רגועים יותר, יעילים וממוקדים, כך יהפכו למקצועיים יותר. עצם ההתחייבות להגיע בזמן לאימון, להציב מטרות ויעדים - מאפשרים לעובד ליישם זאת גם בעבודה.

חיזוק ויציבות

השיעורים בנויים על חיזוק כנגד משקל הגוף או עם אביזרי פילאטיס. ביחד עם עובדי הארגון נעבוד על ייצוב עמוד השידרה תוך כדי תנועה ופיתוח שרירי יציבה חזקים שיאפשרו לגוף לנוע בביטחון. כך שהם לא יצאו מהשיעור רק עם גוף חטוב אלא גם עם חוסן פיזי, שיווי משקל ושרירי ליבה חזקים שישפיעו באופן ישיר על הרגשתם הטובה בארגון.

doonik pilates

גמישות

תרגילי פילאטיס בונים שרירים חזקים וארוכים, לא מקווצים וקצרים – דבר שמשפיע באופן ישיר על גמישות הגוף והמפרקים. העובדים מרגישים משוחררים יותר מבחינה פיזית ונפשית.

גוף מאוזן מונע פציעות

התנועות בפילאטיס יוצאות מאזור המרכז של הגוף (שרירי הליבה Power House) החוצה . כאשר שרירי הליבה חזקים מתאפשרת תנועה נכונה וטובה של הגוף. עובדי הארגון יהיו בריאים יותר דבר שיתבטא פחות חיסורים ובנוסף, יהיו מאושרים יותר בגופם.

במהלך 2018 העברתי הרצאה במסלול האקדמי המכללה למנהל על החשיבות בשיעורי פילאטיס לעובדים בחברות וארגונים.

ע"פ מחקרים, עובדים שביצעו פעילות גופנית במהלך יום העבודה היו אנרגטיים יותר וביצעו עבודתם בצורה מפוקסת, הגיעו להישגים, מטרות והפרט הלא פחות חשוב- הם בריאים יותר דבר שפועל גם לטובת המעסיק בכך שאנשיו הם אפקטיביים בארגון וכמות החיסורים פוחתת.

לקוחות מספרים

חברת רדווד מונה כ 380 עובדים, רובם גברים, צעירים בגילאי 23-26. תחילה, חששנו שלא תהיה היענות מאחר וקהל היעד שלנו ברובו גברים וכי פילאטיס נתפס כפעילות גופנית קלה ולא בדיוק "גברית". עם זאת שמחנו לגלות שטעינו - הביקוש הלך וגדל ככל שיותר אנשים נחשפו לשיעורי הפילאטיס. דנית נכנסה אלינו והביאה עמה מקצועיות, אהבה וקדושת המקצוע – הייתה מסבירת פנים כלפי כולם, הקפידה על הסברים מפורטים, התאמת התרגילים לרמת הקבוצה והפרט בתוך הקבוצה. הדרך בה היא מעבירה את השיעור, העניין, האתגר, היכולת שכל אחד גילה על עצמו ועל הגוף שלו, כל אלו יצרו אצלנו ביקוש וציפייה לשיעורים השבועיים.
Redwood International Sports

לקוחות ממליצים

טלי באר
טלי באר
@Tali Bher‎‏
קרא עוד
יחס אישי מלבב. וכבר נהיינו ממש חברות
נטע נבטיאן
נטע נבטיאן
@נטע נבטיאן
קרא עוד
בן אדם מקצועי ומדהים!! ממליצה בחום על האימונים שלה 🥰
אילנה
אילנה
@Ilana Burgsdorf Schenbergers‎‏
קרא עוד
הצטרפתי לפילאטיס של דנית בזכות הקורונה. היא מדריכה טובה וקשובה. השיעורים שלה ברמה גבוהה ויחד עם זאת היא מתחשבת בכולן
שלומית איציק
שלומית איציק
@Shlomit Itzik‎‏
קרא עוד
פשוט חוויה ! השיעור עם דנית מעניין, מהנה.. כל כך מקצועית וחברותית ! ממליצה בחום 💖
יולי פולק
יולי פולק
@July Pollack‎‏
קרא עוד
אחרי 3 שנים שלא ביצעתי שום פעילות גופנית, הכרתי את דנית ופשוט התאהבתי! ספורט ממש לא חייב להיות סבל אלא דרך חיים. כל שיעור איתה הוא כייפי ומשחרר את כל השרירים. כשהשיעורים מועברים בזום, אין שום סיבה להבריז 🙂
מזור רומנו
מזור רומנו
@מזור רומנו
קרא עוד
אהובה אלופה שלי, עד שהקורונה הפרידה ביננו התאמנתי אתך 3 פעמים בשבוע וזה היה חלום כי לא האמנתי שאוכל להתאהב כל כך בפעילות גופנית מכל סוג שהוא. פילאטיס אתך זה כמו לרקוד, מאחורי כל תנועה יש זרימה ובעיקר מלא סול. אין עוד כמוך ♥️, מחכה לחזור, מתגעגעת.
גנית שוחט
גנית שוחט
@Ganit Shochat‎‏
קרא עוד
בתקופת הקורונה איבדתי את מקום עבודתי, לא חוויה פשוטה. כשמצאתי חדשה, כמה חודשים לאחר מכן, שמחתי מאוד, מלבד דבר אחד: נאלצתי להיפרד מהפילאטיס ומדנית. דניתוש, אני מאחלת לעצמי שהפרידה היא זמנית, את מה שאת עשית לי לגוף ולנשמה אף אחת אחרת לא הצליחה קודם מעולם. מורה חלום.
אוריאן שחף
אוריאן שחף
@Orian Shahaf‎‏
קרא עוד
אם יש משהו שאפשר להגיד על דנית, זה שהיא הכי מקצועית שפגשתי. היא שמה דגש על התנועתיות של הגוף וחיזוקו על מנת למנוע פציעות עד כמה שניתן. היא תמיד מסבירה על החשיבות בהרחבת טווח התנועה של המפרקים ואף מסייעת בשיקום הגוף מפציעה. אני מאמנת כושר בעצמי, והמקצועיות של דנית גורמה לי להתאהב בתחום הפילאטיס. אני מתה על האנרגיות שלה באימונים. אין עלייך דוניק! תודה שהכנסת אותי לעולם שלך.
אירית לזר
אירית לזר
@Irit Lazar‎‏ ‏
קרא עוד
Her proficiency , devotion and creativity. No lesson resambles to anorher
שוש פולמן
שוש פולמן
@Shoshana Folman‎‏
קרא עוד
Doonik is a very experienced and professional trainer, a very sensitive human being and a real pleasure to work with. I have enjoyed her training for almost a year and I would recommend her to anybody.
חרות אלל
חרות אלל
@Herut Alal‎‏
קרא עוד
Best teacher!!!!! 👩‍🏫 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
דליה דוברושין
דליה דוברושין
@Dalia Dobrushin‎‏
קרא עוד
דנית מדריכה קשובה, מקצועית, מתחשבת, מתאימה את האימון לכל אחד ואחת ללא פשרות על רמה גבוהה. היא בעלת גישה בונה, מחזקת, מקדמת ופשוט תענוג להתאמן איתה!! ממליצה בחום 💪
שחר רושניק
שחר רושניק
@Shahar Roshnik‎‏
קרא עוד
בפעם הראשונה שהגעתי לדנית, ישר התאהבתי. דנית כל כך מקצועית, יודעת בידיוק לנתב את הגוף שלי ליכולות שלו והכל במקצועיות ואדיבות, מומלץ בחום !!!🙏💪
עדי רובשיץ
עדי רובשיץ
@Adi Rovshitz‎‏
קרא עוד
דניתוש המושלמת! נותנת רוגע, כייף ושלווה בגוף לכל היום מאמנת מספר 1❤️🙌🏻
מאור ליבוביץ
מאור ליבוביץ
@Maor Lebovici‎‏
קרא עוד
האימונים עם דנית נעמים אווירה כפית רואים תוצאות
הקודם
הבא

יצירת קשר

danit@doonikpilates.com