דיקור סיני אנטיאייג׳ינג

המרכיב המרכזי עליו מבוססת הרפואה הסינית הוא הדיקור הסיני. בעזרת החדרת מחטים זעירות פנימה אל מתחת לעור מעוררים אנרגיית חיים (צ׳י). במצבי סטגנציה, עודף או חסר של חיונית הצ׳י במקום אחד – נפגם התפקוד התקין של הגוף. דיקור סיני מווסת את הצ׳י ודואג שהזרימה תהיה פתוחה ונאותה בכל חלקי הגוף.

דיקור סיני אנטיאייג׳ינג – המחטים חודרות בצורה מיקרוסקופית אל שכבות העור דרך הנקבוביות וגורמות לפציעה מזערית, לפעולה הזו קוראים מיקרוטראומה חיובית. מערכת הגוף מקבלת איתות ומתחילה בתהליך ריפוי עצמי, מדוע זה חיובי? – לנק׳ ההחדרה נשלחים חומרים מזינים, דם נקי ועשיר כדי ״לרפא״ את האזור. כך מתחילה בנייה מחודשת של התאים בנקודות בהן חדרה המחט, מערכת הדם מובילה תאי דם לבנים המרפאים את הרקמה ומחסלים בקטריות, הובלה של חלבון סיבי הנקרא קולגן אשר משפר את האלסטיות ומצמצם קווים עדינים וקמטי פנים. כל אלו מזינים את הגוף מבפנים ומבחוץ, הוא נראה זוהר יותר עם גוון עור אחיד ומתגלה עור מלא חיים וחיוניות.

כדי ליצור חיזוק לתהליך שעוברות הפנים, מחטים נוספות יהיו פזורות בחלקי הגוף במטרה להוביל אנרגיה, לחזק את מערכות הגוף ולאזן יין ויאנג.

אורח חיים בריא בהתאמה אישית

על פי מחקרים, כעבור טיפול אחד של דיקור סיני אנטיאייג׳ינג מתחילים להרגיש את התחושה הטובה והחיוניות בעור. הסדרה המומלצת כוללת 10-12 טיפולים, בין פעם אחת-לפעמיים בשבוע. לאחר מכן, לתחזק את הפנים אחת לשבועיים ולאט יורדים לפעם חודש + שעורי בית ומוצרים שאני מביאה לכל מטופל כדי לשמר את העבודה על הפנים וליהנות מעור זוהר ככל שניתן לטווח הארוך.

סדרה לגוף והנפש של 10-12 טיפולים של דיקור סיני אנטיאייג׳ינג, בין פעם אחת-לפעמיים בשבוע. ומוצרים נלווים שאני מביאה לכל מטופל כדי לשמר את העבודה על הפנים וליהנות מעור זוהר ככל שניתן לטווח הארוך.

לעורר את אנרגיית החיים (צ׳י) מהמאגרים הטיבעיים למראה זוהר וחיוני עם נפש הנהנת מרוגע ושלווה.

ברפואה הסינית מראים כיצד ניגודים יכולים להחמיא אחד לשני ויש להכיר בהם כחלק ממכלול. השלם הוא גדול יותר מסך החלקים המורכבים.

"you are the Yin to my Yang"

…A wise man once said

ברפואה הסינית היין והיאנג הם שני אלמנטים ניגודיים המשלימים זה את זה ונמצאים בכל פרט הקיים ביקום. על כן, לא יתקיים האחד ללא השני. עודף או חסר של אחד מהצדדים מפר את האיזון האופטימלי ודיקור במחטים מווסת אותם חזרה למצב השלם והנכון.

לקביעת תורים

054-3111853

danit@doonikpilates.com