אביזרים לטיפול אנטיאייג׳ינג

אבני היסוד ברפואה הסינית הם המחטים אשר מרפאות בעיות שונות בגוף על ידי החדרתם בנקודות ספציפיות. בנוסף להם, אביזרים נלווים שייוצרו לפני אלפי שנים במטרה לעודד את הגוף לכדי איזון וזרימת צ׳י.

במהלך הדיקור הסיני אנטיאייג׳ינג אני משתמשת במכשור הטוב ביותר שיוביל לתוצאות אופטימליות של פנים מלאות בזוהר וחיוניות. 

גוואשה GUASHA

גוואשה GUASHA – טכניקת ריפוי סינית עתיקה בת 2000 שנה. משמעות המילה היא ״שפשוף רעלים״. הגוואשה מעוררת מיקרוסירקולציה של הרקמות ומגבירה את זרימת הדם. בתנועות של משיכה אנטנסיבית, הגוואשה מפעילה את עור הפנים, פותחת חסימות אנרגיה, מאזנת את הצ׳י ומגבירה זרימת דם נקי וטרי, עשיר בחמצן לנקודות חשובות באנטיאייג׳ינג.

רולר אבני ג׳ייד Jade Roller

אבני ג׳ייד הירוקות והייחודיות אשר ניתן למצוא רק ב4 מקורות בעולם. הרולר שימש בתרבות הסינית ככלי לטיפוח עור הפנים והצוואר עלי ידי עיסוי הרקמות בתנועותיו. בעזרתו מגבירים זרימת דם, פיזור רעלים והפחתת קימטוטים. לפי הרפואה הסינית, לאבן ג׳ייד נזקפות תכונות מרגיעות, ויש האומרים כי מועילה למערכת העצבים, מרפאת מחלות של הלב והכליות.

♥ אני מאמינה שעיסוי פנים תורם לשיפור המראה והזוהר, על כן בכל סדרה של 12 מפגשים המטופלים שלי מקבלים ערכה ביתית עם הסבר על עיסויים והמלצות.

רולר זהב Goldie Roller

חדר כושר לעור הפנים בעזרת רולר זהב. עם גלגלת מתכתית וזיזים הרולר מעניק עיסוי לפנים המעודד את מאגרי הייצור של הקולגן. בעזרתו ניתן להחדיר חומרים מזינים וטיבעיים פנימה לשכבות העור דרך התעלות, לעודד זרימת דם נקי ועשיר בחמצן. יש רולר קטן המתאים לאזור העיניים והשפה העליונה, ורולר גדול לשאר אזורי הפנים והצוואר. בעזרת העיסוי עם רולר זהב מתקבל גוון עור אחיד יותר, פנים מלאות זוהר וזרימת דם פנימית מוגברת.

רולר מחטים Dermaroller

טיפול מזורולר יעיל במיוחד לספיגה של חומרים פעילים וטבעיים אל שכבות העור. הדרמה רולר מעורר את המאגרים בגוף לכדי ייצור עצמי של חלבונים (קולגן, אלסטין) החיוניים למיצוק, ומתיחה של העור ותת-העור. המחטים הזעירות (בין 192 – 540) יוצרות אלפי תעלות מיקרוסקופיות בעור המאפשרות לחומרי הזנה וריפוי שבמוצרים הטבעיים לחדור לשכבה העמוקה. אורך הטיפול הוא כ-5 דקות בהן הדרמה רולר מסייע לעור עייף וחסר חיים, מטשטש קמטים וכתמי עור (פיגמנטציה), מגביר את הלחות בפנים ומשקם את מרקם העור.

המזורולר יעיל במקרים הבאים:

  • הזדקנות עור הפנים והצוואר
  • נקבוביות פתוחות
  • בעיות פיגמנטציה
  • צלקות
  • נשירת שיער

בלה באצ'י Bellabaci

טכניקת עיסוי עור הפנים המבוססת על כוסות רוח. על ידי אחיזת הבלה באצ'י יוצרים וואקום עם עור הפנים אשר מגביר את אספקת הדם ולחלוח העור, מזרז את קצב התחדשות תאי העור, משפר את הגוון ומבהיר כתמים, מותיר את העור במרקם עשיר על ידי ייצור מוגבר של קולגן ואלסטין. הבלה באצ'י תורם בניקוז רעלים באמצעות המערכת הלימפתית, ממצק שרירים, מטשטש קמטוטים ומבהיר כתמים.

הטיפולים נעשים בהתאמה אישית וכוללים דיקור אנטיאייג'ינג עם מחטים בפנים והגוף לפי המטרה ותשאול מקדים. יתלוו אלי מכשירים מהתרבות הסינית: גוואשה, רולר, בלה באצ'י ועוד הפתעות. נזין את העור עם קרם וסרום ברוקחות טבעית ולפי התאמה. 

"Fall in love with taking care of your body"

הדיקור הסיני אנטיאייג'ינג ומוצריו הנלווים משתלבים לכדי טיפול הוליסטי וטיפול מקומי לפנים, כאחד. הטיפול ההוליסטי יתייחס למרידיאנים ולנקודות המשפיעות על עור הפנים ולמצבו הנפשי של המטופל, חיזוק המערכת החיסונית, הרגעה והגברת הצ'י הכללי. הטיפול המקומי לפנים מתמקד בהגברת הזוהר של העור, להעיר את המאגרים הטיבעיים, להחליק קמטוטים ולאחד את גוון העור. כל טיפול הוא עונג לנפש והגוף.

אורח חיים בריא בהתאמה אישית

על פי מחקרים, כעבור טיפול אחד של דיקור סיני אנטיאייג׳ינג מתחילים להרגיש את התחושה הטובה והחיוניות בעור. הסדרה המומלצת כוללת 10-12 טיפולים, בין פעם אחת-לפעמיים בשבוע. לאחר מכן, לתחזק את הפנים אחת לשבועיים ולאט יורדים לפעם חודש + שעורי בית ומוצרים שאני מביאה לכל מטופל כדי לשמר את העבודה על הפנים וליהנות מעור זוהר ככל שניתן לטווח הארוך.

לקביעת תורים

054-3111853

danit@doonikpilates.com